Верифікований профіль
1
Рік досвіду
11
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
12
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
вчора
Професійний ріелтор - компанії "PROGRESS"з досвідом успішної роботи на ринку нерухомості. Спеціалізуюсь на підборі квартир для покупців та ефективному продажу об’єктів нерухомості.

Моя мета — зробити кожну угоду максимально простою, прозорою та безпечною для клієнта. Я завжди враховую всі побажання клієнтів, оперативно знаходжу найкращі варіанти відповідно до бюджету, локації та особистих уподобань.

Якщо ви шукаєте квартиру для себе чи плануєте вигідно продати нерухомість — звертайтесь! Гарантую професійний підхід, чесність та результат.

Продаж квартир (9)

  • Житлова Компанія PROGRESS
    86 000 $
    1 955 $/м²

    Богдана Хмельницького вул., 82-1

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Гірка
    1 кімната
    44 / 20 / 14 м²
    поверх 10 з 13
    2024 рік побудови
    1 тиж. тому
    Рієлтор
  • Житлова Компанія PROGRESS
    153 000 $
    1 645 $/м²

    Української Перемоги вул. (Академіка Сахарова), 27а

    4 кімнати
    93 / 55 / 17 м²
    поверх 4 з 9
    1 тиж. тому
    Ексклюзивна пропозиція! Продаж 4-кімнатної квартири в центрі Івано-Франківська! 📍 вул. Сахарова, 27Б біля спортивного клубу Альянс 💰 Ціна: 153 000 $ 🔹 Поверх: 4 із 9 (3-й житловий) 🔹 Площа: 93 м² 🔹 Документи понад 3 роки ✨ Переваги квартири: Раціональне планування: дві дитячі спальні, простора вітальня та затишна спальня для батьків 2 окремих санвузли (душова кабіна та ванна) Встановлена велика посудомийна машина, вмонтована техніка 2 кондиціонери 2 зручні гардеробні (одна із них у спальні) Закритий балкон для комфорту Підігрів підлоги Камін та великий телевізор Будинок з ліфтом Ідеальний варіант для сім’ї в самому центрі міста! Квартира повністю укомплектована дорогими меблями та технікою...
    Рієлтор
  • Житлова Компанія PROGRESS
    64 500 $
    1 290 $/м²

    Галицька вул., 112д

    1 кімната
    50 / 17 / 16 м²
    поверх 6 з 10
    2010 рік побудови
    1 тиж. тому
    Ексклюзивна пропозиція! Можна по програмах! Продаж просторої 1-кімнатної квартири в новобудові по вул. Галицька, 112 Основні переваги: • Площа — 50 м² (велика та функціональна) • Поверх — 6 з 9 (ідеальний варіант) • Індивідуальне газове опалення — контроль тепла та економія • Квартира повністю укомплектована — заходь і живи без додаткових витрат Про квартиру: Світла, простора та затишна квартира з продуманим плануванням. Ідеально підійде як для власного проживання, так і під інвестицію. Локація: Зручне розташування — поруч: • школа та дитячий садок • зупинка громадського транспорту • супермаркети та вся необхідна інфраструктура Ціна — 64500$ Телефонуйте — квартира, яка дійсно варта уваги!
    Рієлтор
  • Житлова Компанія PROGRESS
    74 500 $
    1 307 $/м²

    Яблунева вул., 1/1

    єОселя єВідновлення ЖК Затишна оселя
    1 кімната
    57 / 17 / 17 м²
    поверх 8 з 10
    2016 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продається 1 кімнатна квартира район Каскад-Кішлак Вул.Потічна 1.( заді магазину Борщ) Площа 57м2 Поверх 8/10 Ціна 74 500$ Квартира дуже простора та світла. Двостороннього планування , кімнати великі, правельної форми, з вікон відкривається чудовий вигляд на Вовчинецькі гори. Спальня та вітальня з лоджіями з виглядом у внутрішній двір. Спальня та кухня з прекрасним видом на Вовчинецькі гори. На території - дитячий майданчик. Поруч з будинком розвинена інфраструктура, дитячий садочок "Ромашка", Ліцей 10.Метро, торговий центр Veles Mall. Будинок розташований в зеленій зоні. Поруч річка та приватний сектор.
    Рієлтор
  • Житлова Компанія PROGRESS
    69 900 $
    1 835 $/м²

    Долішня вул., 19/1

    1 кімната
    38 / 14 / 13 м²
    поверх 5 з 5
    2025 рік побудови
    1 тиж. тому
    Продаж квартири з ремонтом у ЖК «Долішній». Світла та простора квартира з сучасним ремонтом у нейтральних тонах. Без меблів — ідеальна можливість облаштувати житло під себе. Якісна сантехніка, електрика, готова до проживання. Зручна локація, поруч вся необхідна інфраструктура. ЖК - закритого типу. Малоповерхове будівництво.
    Рієлтор
  • Житлова Компанія PROGRESS
    63 500 $
    1 545 $/м²

    Вовчинецька вул., 223-А

    ПЕРЕУСТУПКА Софіївка
    ЖК U One
    1 кімната
    41 / 17 / 17 м²
    поверх 10 з 13
    2024 рік побудови
    2 тиж. тому
    Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК U One Поруч ТРЦ Veles Mall Пропонується до продажу простора та світла 1-кімнатна квартира з якісним ремонтом у сучасному житловому комплексі U One. Характеристики: Поверх: зручний та комфортний Переваги квартири: Гарний, якісний ремонт у світлих тонах Декоративне оздоблення стін Раціональне планування Квартира дуже світла та затишна Можливість укомплектувати під Ваш смак Локація: Поруч ТРЦ "Veles Mall" та Метро Вовчинецькі гори та річка Багато магазинів Школа, зупинка громадського транспорту Зручне транспортне сполучення
    Рієлтор
  • Житлова Компанія PROGRESS
    50 500 $
    895 $/м²

    Княгинин вул., (Будинок 26)

    2 кімнати
    56 / 28 / 17 м²
    поверх 11 з 13
    2026 рік побудови
    2 тиж. тому
    Продаж 2 кімнатної квартири в ЖК Княгинин Здача до кінця року Поверх 11/13 Площа 56.4м2 Ціна 50500$ Локація Центральна частина міста з максимально розвиненою інфраструктурою: поруч парк та річка кілька хвилин до центру міста магазини, школа, дитячий садок зручне транспортне сполучення Характеристики квартири • площа – 43.6 м² • зручне та продумане планування • стан – сирець (можна реалізувати ремонт під власний стиль) • сучасний новий будинок Переваги житлового комплексу • підземний паркінг • сучасні під’їзди • якісний ліфт • закритий двір для мешканців На території комплексу реалізована концепція «місто у місті»: великий супермаркет, торговий центр, спортзал та багато іншої комерції для к...
    Рієлтор
  • Житлова Компанія PROGRESS
    79 000 $
    1 837 $/м²

    Героїв Миколаєва вул., 3

    1 кімната
    43 / 17 / 17 м²
    поверх 5 з 10
    2025 рік побудови
    2 тиж. тому
    Продаж 1-кімнатної квартири з сучасним ремонтом у ЖК “Паркова Алея” | 43 м² | Будинок зданий Пропонується до продажу світла та простора 1-кімнатна квартира з сучасним, стильним та якісним ремонтом, повністю готова до проживання. Квартира розташована у популярному житловому комплексі ЖК “Паркова Алея”, який поєднує комфорт міського життя та близькість до природи. 🏠 Основні характеристики: Загальна площа: 43 м² Поверх: 5-й Будинок зданий в експлуатацію Індивідуальне газове опалення Продумане та функціональне планування ✨ Ремонт та наповнення: Сучасний дизайнерський інтер’єр Якісні оздоблювальні матеріали Повністю укомплектована кухня Встановлена сантехніка та освітлення Квартира м...
    Рієлтор
  • Житлова Компанія PROGRESS
    60 000 $
    909 $/м²

    Княгинин вул., (Будинок 13)

    2 кімнати
    66 / 36 / 16 м²
    поверх 2 з 11
    2024 рік побудови
    3 тиж. тому
    Продаж готової 2 кімнатної квартири в ЖК Княгинин, готова до ремонту. Поверх 2 над комерцією. Площа 66м2
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: