Верифицированный профиль
1
Год опыта
11
Месяцев на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
12
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
вчера
Професійний ріелтор - компанії "PROGRESS"з досвідом успішної роботи на ринку нерухомості. Спеціалізуюсь на підборі квартир для покупців та ефективному продажу об’єктів нерухомості.

Моя мета — зробити кожну угоду максимально простою, прозорою та безпечною для клієнта. Я завжди враховую всі побажання клієнтів, оперативно знаходжу найкращі варіанти відповідно до бюджету, локації та особистих уподобань.

Якщо ви шукаєте квартиру для себе чи плануєте вигідно продати нерухомість — звертайтесь! Гарантую професійний підхід, чесність та результат.

Продажа квартир (9)

  • Житлова Компанія PROGRESS
    86 000 $
    1 955 $/м²

    Богдана Хмельницкого ул., 82-1

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Горка
    1 комната
    44 / 20 / 14 м²
    этаж 10 из 13
    2024 год постройки
    1 нед. назад
    Риелтор
  • Житлова Компанія PROGRESS
    153 000 $
    1 645 $/м²

    Украинской Победы ул. (Академіка Сахарова), 27а

    4 комнаты
    93 / 55 / 17 м²
    этаж 4 из 9
    1 нед. назад
    Ексклюзивна пропозиція! Продаж 4-кімнатної квартири в центрі Івано-Франківська! 📍 вул. Сахарова, 27Б біля спортивного клубу Альянс 💰 Ціна: 153 000 $ 🔹 Поверх: 4 із 9 (3-й житловий) 🔹 Площа: 93 м² 🔹 Документи понад 3 роки ✨ Переваги квартири: Раціональне планування: дві дитячі спальні, простора вітальня та затишна спальня для батьків 2 окремих санвузли (душова кабіна та ванна) Встановлена велика посудомийна машина, вмонтована техніка 2 кондиціонери 2 зручні гардеробні (одна із них у спальні) Закритий балкон для комфорту Підігрів підлоги Камін та великий телевізор Будинок з ліфтом Ідеальний варіант для сім’ї в самому центрі міста! Квартира повністю укомплектована дорогими меблями та технікою...
    Риелтор
  • Житлова Компанія PROGRESS
    64 500 $
    1 290 $/м²

    Галицкая ул., 112д

    1 комната
    50 / 17 / 16 м²
    этаж 6 из 10
    2010 год постройки
    1 нед. назад
    Ексклюзивна пропозиція! Можна по програмах! Продаж просторої 1-кімнатної квартири в новобудові по вул. Галицька, 112 Основні переваги: • Площа — 50 м² (велика та функціональна) • Поверх — 6 з 9 (ідеальний варіант) • Індивідуальне газове опалення — контроль тепла та економія • Квартира повністю укомплектована — заходь і живи без додаткових витрат Про квартиру: Світла, простора та затишна квартира з продуманим плануванням. Ідеально підійде як для власного проживання, так і під інвестицію. Локація: Зручне розташування — поруч: • школа та дитячий садок • зупинка громадського транспорту • супермаркети та вся необхідна інфраструктура Ціна — 64500$ Телефонуйте — квартира, яка дійсно варта уваги!
    Риелтор
  • Житлова Компанія PROGRESS
    74 500 $
    1 307 $/м²

    Яблунева ул., 1/1

    єОселя єВідновлення ЖК Затишна оселя
    1 комната
    57 / 17 / 17 м²
    этаж 8 из 10
    2016 год постройки
    1 нед. назад
    Продається 1 кімнатна квартира район Каскад-Кішлак Вул.Потічна 1.( заді магазину Борщ) Площа 57м2 Поверх 8/10 Ціна 74 500$ Квартира дуже простора та світла. Двостороннього планування , кімнати великі, правельної форми, з вікон відкривається чудовий вигляд на Вовчинецькі гори. Спальня та вітальня з лоджіями з виглядом у внутрішній двір. Спальня та кухня з прекрасним видом на Вовчинецькі гори. На території - дитячий майданчик. Поруч з будинком розвинена інфраструктура, дитячий садочок "Ромашка", Ліцей 10.Метро, торговий центр Veles Mall. Будинок розташований в зеленій зоні. Поруч річка та приватний сектор.
    Риелтор
  • Житлова Компанія PROGRESS
    69 900 $
    1 835 $/м²

    ул., 19/1

    1 комната
    38 / 14 / 13 м²
    этаж 5 из 5
    2025 год постройки
    1 нед. назад
    Продаж квартири з ремонтом у ЖК «Долішній». Світла та простора квартира з сучасним ремонтом у нейтральних тонах. Без меблів — ідеальна можливість облаштувати житло під себе. Якісна сантехніка, електрика, готова до проживання. Зручна локація, поруч вся необхідна інфраструктура. ЖК - закритого типу. Малоповерхове будівництво.
    Риелтор
  • Житлова Компанія PROGRESS
    63 500 $
    1 545 $/м²

    Волчинецкая ул., 223-А

    ПЕРЕУСТУПКА Софиевка
    ЖК U One
    1 комната
    41 / 17 / 17 м²
    этаж 10 из 13
    2024 год постройки
    2 нед. назад
    Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК U One Поруч ТРЦ Veles Mall Пропонується до продажу простора та світла 1-кімнатна квартира з якісним ремонтом у сучасному житловому комплексі U One. Характеристики: Поверх: зручний та комфортний Переваги квартири: Гарний, якісний ремонт у світлих тонах Декоративне оздоблення стін Раціональне планування Квартира дуже світла та затишна Можливість укомплектувати під Ваш смак Локація: Поруч ТРЦ "Veles Mall" та Метро Вовчинецькі гори та річка Багато магазинів Школа, зупинка громадського транспорту Зручне транспортне сполучення
    Риелтор
  • Житлова Компанія PROGRESS
    50 500 $
    895 $/м²

    Княгинин ул., (Будинок 26)

    2 комнаты
    56 / 28 / 17 м²
    этаж 11 из 13
    2026 год постройки
    2 нед. назад
    Продаж 2 кімнатної квартири в ЖК Княгинин Здача до кінця року Поверх 11/13 Площа 56.4м2 Ціна 50500$ Локація Центральна частина міста з максимально розвиненою інфраструктурою: поруч парк та річка кілька хвилин до центру міста магазини, школа, дитячий садок зручне транспортне сполучення Характеристики квартири • площа – 43.6 м² • зручне та продумане планування • стан – сирець (можна реалізувати ремонт під власний стиль) • сучасний новий будинок Переваги житлового комплексу • підземний паркінг • сучасні під’їзди • якісний ліфт • закритий двір для мешканців На території комплексу реалізована концепція «місто у місті»: великий супермаркет, торговий центр, спортзал та багато іншої комерції для к...
    Риелтор
  • Житлова Компанія PROGRESS
    79 000 $
    1 837 $/м²

    Героїв Миколаєва ул., 3

    1 комната
    43 / 17 / 17 м²
    этаж 5 из 10
    2025 год постройки
    3 нед. назад
    Продаж 1-кімнатної квартири з сучасним ремонтом у ЖК “Паркова Алея” | 43 м² | Будинок зданий Пропонується до продажу світла та простора 1-кімнатна квартира з сучасним, стильним та якісним ремонтом, повністю готова до проживання. Квартира розташована у популярному житловому комплексі ЖК “Паркова Алея”, який поєднує комфорт міського життя та близькість до природи. 🏠 Основні характеристики: Загальна площа: 43 м² Поверх: 5-й Будинок зданий в експлуатацію Індивідуальне газове опалення Продумане та функціональне планування ✨ Ремонт та наповнення: Сучасний дизайнерський інтер’єр Якісні оздоблювальні матеріали Повністю укомплектована кухня Встановлена сантехніка та освітлення Квартира м...
    Риелтор
  • Житлова Компанія PROGRESS
    60 000 $
    909 $/м²

    Княгинин ул., (Будинок 13)

    2 комнаты
    66 / 36 / 16 м²
    этаж 2 из 11
    2024 год постройки
    3 нед. назад
    Продаж готової 2 кімнатної квартири в ЖК Княгинин, готова до ремонту. Поверх 2 над комерцією. Площа 66м2
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: